Her ser du vinderne af de senest afsluttede konkurrencer.

SUSPIRA fribilletter vindere udtrukket 19. november 2018

  • Zarina Oversø, Hillerød
  • Lykke Hee, Fakse Ladeplads
  • Mikkel Sylvest Sørensen, Ballerup

GRÆNSE fribilletter vindere udtrukket 1. oktober 2018

  • Hanne Sixhøi, København Ø
  • Asta Jersø, København K
  • Preben Kristensen, Roskilde
  • Christina Pannerup Jensen, Randers C

BLOCKBUSTER.DK lejekupon vindere udtrukket 1. juni 2018

  • Robert Kleist
  • Marie Hvam
  • Casper Jakobsen
  • Barbara Seider
  • Charlotte Dandanell Jørgensen
  • Karen Jensen
  • Emma Nielsen
  • Amanda Arrigan Nymann
  • Pernille Thorup
  • Nicolai Andersen
  • Karina Roslund
  • Troels Melgaard
  • Mike Gansler
  • Mariette Larsen
  • Inger Jensen Algrensen
  • Maria Daugaard Iversen
  • Ida Corina Jahn
  • Kasper Christensen
  • Line Veiss-Pedersen
  • Cecilie Berger
  • Karen Jacobi
  • Pernille Nielsen
  • Martin Pedersen
  • Erik Olsson
  • Alexander lachmann Jensen


A QUIET PLACE snigpremiere vindere udtrukket 2. april 2018

  • Nanna Petersson
  • Sarina Oversø
  • John Stigers
  • Natascha andersen
  • Natacha Schultz
  • Mette Køie
  • Hasse Kristensen
  • Ann-Kristin Salminen
  • Anja Tollundgaard
  • Sabrina Glud
  • Nanna Sommer
  • Anja Rishøj
  • Henrik Taasby
  • Anja Ravnfred
  • Søren Beier
  • Rasmus Klaris
  • Ømer søylemez
  • André Schumann
  • Malthe Viggo Birkkjær

4. adventskonkurrence blockbuster.dk lejekoder vindere udtrukket 24.12.2017

  • Claus christensen
  • Anja Maria Lauritsen
  • Jesper R. Sørensen
  • Natasha Andersen
  • Kenneth Samsing

3. adventskonkurrence blockbuster.dk lejekoder vindere udtrukket 17.12.2017

  • Thomas Støkmark Pedersen
  • Pasha Pasbaz-Fard
  • Torben Møhlenberg
  • Jannie PG Hansen
  • Bruno Lykke Vang

2. adventskonkurrence blockbuster.dk lejekoder vindere udtrukket 10.12.2017

  • Jane christiansen
  • Nicoline Nørgaard Larsen
  • Katrin Julius
  • Maja Andersen
  • Kim Allan Brandt Rasmussen

1. adventskonkurrence blockbuster.dk lejekoder vindere udtrukket 03.12.2017

  • Ruben Ekelund
  • Linea nordberg
  • Pernille Christensen
  • Jonas Strandgaard
  • Tom Palmer

Thelma fribilletter vindere udtrukket 01.12.2017

  • Ann-Kristin Salminen, Vallensbæk Strand
  • Martin Acevedo-Jensen, Valby
  • Monica Dam, Glostrup

Leatherface lejekuponer til Blockbuster.dk vindere udtrukket 24.10.2017

  • Therese Nielsen
  • Niels Kristensen
  • Caroline Uglebjerg

Alien Covenant Blu-ray vindere udtrukket 16.10.2017

  • Kenneth Andersen, Langå Jeanette Kaasgaard, Kongerslev

The Walking Dead sæson 7 DVD/Blu-ray vinder udtrukket 29.09.2017

  • Kim F. Kjær, Struer

Black Butterfly lejekuponer til Blockbuster.dk vindere udtrukket 01.09.2017

  • Kim Kristensen
  • Mogens Kronborg
  • Melanie Pedersen
  • Kasper jakobsen
  • Jesper Maiboe

Abernes Planet: Opgøret fribilletter vindere udtrukket 17.07.2017

  • Charlotte Pfefferkorn, Ishøj
  • Palle Clausen, Frederikssund
  • Sofie Mailund, Højbjerg

It Comes at Night fribilletter og plakat vindere udtrukket 14.06.2017

  • Anne Marie Nielsen, Nr. Nebel
  • Jákup Bjørnsson Haraldsen, Roskilde

‘Dagbog fra zombieland’ bog vinder udtrukket 27.03.2017

  • Kathe Cecilie Ravn Madsen, Sulsted

Rings fribilletter vindere udtrukket 06.02.2017

  • Ole Lorenzen, København NV
  • Nicolai Sørensen, Svendborg
  • Martin Håkan, Ringsted
  • Jeanette Dalgaard, Odense
  • Melanie Simonsen-Paludan, Ballerup

Split fribilletter vindere udtrukket 30.01.2017

  • Freja Gandrup, Grindsted
  • Erik Ryding Olsson, Kbh SV
  • Ditte Zester, Rødovre
  • Ronni Bendtsen, Kbh Ø
  • Carsten Bjørn Benn, Ballerup

Motorsavsmassakren fribilletter vindere udtrukket 21.12.2016

  • Sara-Louise Kirkeby Eriksen, København NV
  • Gabriel Bjørn Leikersfeldt Rasmussen, København V

Blair Witch fribilletter vindere udtrukket 20.09.2016

  • Anne Toft Ravn Pedersen, Frederiksberg
  • Jenny Hoang, Tilst
  • Brian Lindahl, Brøndby
  • Ditte Skov Jensen, Aarhus C
  • Charlotte Mørck, Brønshøj

The Shallows fribilletter vindere udtrukket 22.08.2016

  • Kurt Anton Vang, Vostrup
  • Anders Mac, Bagsværd
  • Kristina Toft Hansen, Haderslev

Ghostbusters fribilletter vindere udtrukket 09.08.2016

  • Rasmus Novotni, Smørum
  • Jarl Mengers Andersen, Kbh S
  • Kirsten Poulsen, Varde

Nattens Dæmoner 2 fribilletter vindere udtrukket 13.06.2016

  • Christa Hoffmann, Præstø
  • Kirstine Killerup, Svendborg
  • Zenia Liechtenstein, Agedrup
  • Christina Haller, Strandby
  • Anja Rishøj, Græsted

The Boy fribilletter vindere udtrukket 06.05.2016

  • Mathilde Toft Møller, Skive
  • Rasmus Gunderstoft, Ørbæk
  • Pernille Stuhr, Næstved

10 Cloverfield Lane fribilletter vindere udtrukket 15.03.2016

  • Lau Jensen, KBH N
  • S. Ali, KBH NV
  • Stina Christensen, KBH SV
  • Thomas Kullebo, Charlottenlund
  • Anne-Marie Jensen, Næstved

Dead World bøger samt 1 stk. plakat til 1. pladsen vindere udtrukket 02.11.2015

  1. Annemarie Mose Hansen, Esbjerg
  2. Pia Nielsen, Århus V
  3. Anders Kjøgx, Esbjerg

Paranormal Activity: The Ghost Dimension fribilletter vindere udtrukket 27.10.2015

  • Stephanie Appolone, København SV
  • Michelle Farsø, Gjerlev
  • Stine Andersen, Odense
  • Anders Bo Madsen, Ballerup
  • Kenneth Lollike Krog, Fredericia

Crimson Peak fribilletter vindere udtrukket 19.10.2015

  • Anja Ravnfred, Odense
  • Dennis Kranker, Frederikshavn
  • Josiane Ingabire, Khb S
  • Helle Alberen, Frederiksberg

Paranormal Activity: The Ghost Dimension – Fright Night vindere udtrukket 16.10.2015

  • Merve Karatas, Kbh Ø
  • Johanne Rasmussen, Otterup
  • Oscar Frichot, Beder
  • Mogens Kronborg, Sæby

The Gift fribilletter vindere udtrukket 29.09.2015

  • Stine Jensen, Nakskov
  • Seha Alsadiq, Kbh
  • Kristian Korotayev, Højbjerg
  • Mette Hedengran Larsen, Kbh NV

It Follows DVD vindere udtrukket 20.09.2015

  • Jarl Mengers Andersen, København S
  • Katrine Hoffmann, Kastrup
  • Marie K. Seligmann, København SV
  • Luna Mørup, Valby
  • Andres Radka, Silkeborg

Sinister 2 fribilletter vindere udtrukket 24.08.2015

  • Bjørn Jensen, Silkeborg
  • Jonas Bjerre, Støvring
  • Sophie Hvidesten, Brønderslev
  • Michelle Boeriths, Gudme

Fantastic Four fribilletter og merchandise vindere udtrukket 06.08.2015 1. præmie:

  • Mads Andersen, Århus

2.-5. præmier:

  • Jakob Friis Petersen, Tinglev
  • Rasmus Skaarup Nielsen, Kbh V
  • Tanja Persson, Løkke
  • Annette Bjerrum, Harlev J

It Follows fribilletter i Palads den 13. maj 2015 vindere udtrukket 08.05.2015

  • John Bruun, Valby
  • Frederik Holm-Mortensen, København N
  • Malene Gam, Valby

CPH PIX 2015 fribilletter vindere udtrukket 07.04.2015

  • Salar Said, Søborg
  • Sofie Siboni, Frederiksberg C
  • Kirsten Victoria Kristensen, Herlev
  • Poul Nielsen, København S
  • Mikkel Melgaard Nielsen, København S

Nightcrawler fribilletter vindere udtrukket 09.11.2014

  • Pernille Pedersen, Randers SØ
  • Teresa Hansen, Valby
  • Thomas Rasmussen, Odense C

Weekend of Horrors fribilletter vindere udtrukket 03.11.2014

  • Sofie Andersen, Hirtshals
  • Carsten Madsen, Padborg
  • Thomas Christian Sundgaard, Fredensborg

Annabelle vindere udtrukket 21.10.2014

  • Käthe Nielsen, Søborg
  • Dorota Sadka, Brabrand
  • Kasper Thorbech, Skovlunde

Abernes Planet: Revolutionen fribilletter og merchandise vindere udtrukket 25.07.2014 1. præmie:

  • Anna Hammer Kristiansen, København NV

2. præmie:

  • Inge-Britt Eliasson, Ringe

3.-5 præmie:

  • Kitikhun Riangsung, Taastrup
  • Niels Coff Ganes, Helsinge
  • Tobias Vecht, Holte

Edge of Tomorrow fribilletter vindere udtrukket 07.06.2014

  • Rasmus Dahl, Søborg
  • Katrine Rom Bøgehøj, Aalborg
  • Birthe Andersen, Køge

Godzilla fribilletter og T-shirt vindere udtrukket 17.05.2014

  • Frederik Sommer, Allerød
  • Anja Haagensen, Rønnede
  • I. Pedersen, Ishøj

CPH PIX fribilletter vindere udtrukket 01.04.2014

  • Sif Yndgaard, Roskilde
  • Martina Ianev, Kbh Ø
  • Morten Block, Brøndby
  • Jonas Nyhjem, Kbh NV

Only Lovers Left Alive fribilletter vinder udtrukket 18.03.2014

  • Sandra Nissen, Brabrand

RoboCop fribilletter vindere udtrukket 16.02.2014

  • Magnus Nielsen, Hårlev (fribilletter og T-shirt)
  • Bjarne Hansen, Odense (fribilletter og T-shirt)
  • Lonnie Petersen, Kbh N (fribilletter)

Paranormal Activity: The Marked Ones fribilletter vindere udtrukket 06.01.2014

  • Mads Sandberg, Charlottenlund
  • Salomon Bortner, Hjørring
  • Lise Kongsgaard Andersen, Kbh Ø
  • Marianne Pedersen, Odense C

Oldboy fribilletter vindere udtrukket 10.12.2013

  • Thomas Høgsberg, Kbh N
  • Steffen Kuijpers, Kbh K
  • Jonas Thomsen, Viby J
  • Kjartan Steingrimsson, Greve

You’re Next fribilletter vindere udtrukket 02.12.2013

  • Lars Løvendal Pedersen, Odense C
  • Vanessa Zarnegar, Helsinge
  • Johanne Nielsen, Fjerritslev
  • Jeanette Troelsgaard Lund, København S

Insidious 2 fribilletter vindere udtrukket 02.12.2013

  • Nanna Fannikke, Kbh N
  • Jacob Thiesen, Kbh Ø
  • Lina Akselsen, Greve
  • Simon Eskelund, Hejls

Gravity fribilletter vindere udtrukket 11.11.2013

  • Loki Martin Farbaute, Ringsted
  • Christina A. Haagensen, Vanløse
  • Anna Sofie Hagerup Larsen, Hjørring

Carrie fribilletter vindere udtrukket 31.10.2013

  • Christian Jensen, Bindslev
  • Pernille Rasmussen, Esbjerg
  • Søren Beier, Frederiksberg
  • Alexander Kolby, Kbh N

Tivoli Halloween entré og turpas vindere udtrukket 11.10.2013

  • Jaylen Ærbo, Roskilde
  • Niels Mark, Hvidovre
  • Louise P. Nielsen, Nivå

Kvinden i buret vindere udtrukket 07.10.2013

  • Henrik Hansen, Padborg
  • Leif Jensen, Jerup
  • Eja Jespersen, Kbh N

Riddick fribilletter vindere udtrukket 30.09.2013

  • Christine Natalie Nielsen, Helsinge
  • Daniel D. Karlsson, København N
  • Dennis Charpentier, Hvidovre
  • Anette Thiemer Kristensen, Aalborg øst

Nattens dæmoner fribilletter vindere udtrukket 16.09.2013

  • Meho Boskailo, Grenaa
  • Dennis Nielsen, Løgstør
  • Melanie Sønderkær Pedersen, Tisvildeleje

Nattens dæmoner gallapremiere vindere udtrukket 27.08.2013

  • Jesper Bæksted
  • Martin Petersen
  • Charlotte Nielsen
  • Regitze Johannessen
  • Frank Jensen

Elysium vindere udtrukket 20.08.2013

  • Frederikke Møller, Helsinge
  • Sisse Nesgaard, KBH Ø
  • Christian Beikes, Aarhus N

Pacific Rim vindere udtrukket 06.08.2013

  • Katrine Hübner, Hillerød
  • Lis Steen Rasmussen, København S
  • André Johansen, København V

Painless vindere udtrukket 31.07.2013

  • Andreas Ebbesen Jensen, Kbh N
  • Maria Kjærup, Aalborg
  • Charlotte Verdier, Odense V

The Purge vindere udtrukket 24.07.2013

  • Magnus Pranov Larsen, Århus C
  • Bjørn Juul Larsen, Hvidovre
  • Lisbeth Jørgensen, Aalborg SV

World War Z vindere udtrukket 16.07.2013

  • Hanna Pedersen, Sæby
  • Hamilton Carvalho, Kbh K
  • Jeanette Thyrrestrup, Havdrup

After Earth vindere udtrukket 02.07.2013

  • Mette L. Andersen, Arnøje
  • Bjarne Petersen, Askeby

Mama vindere udtrukket 24.06.2013

  • Brian Wiik, Broby
  • Alex Granhøj Pedersen, Karup
  • Randi Valentin, Børkop

Oblivion vindere udtrukket 17.04.2013n

  • Jacob Riis-Jacobsen, Svendborg
  • Thomas Høsterkjøb, Vordingborg
  • Nick bernstorff, Kolding

The Host vindere udtrukket 04.04.2013

  • Kim Jensen, Vordingborg
  • Rene Petersen, Hørsholm
  • Jeannet Philipsen, Hesselager
  • Mikkel Schrøder, Frederiksberg

Hitchcock vindere udtrukket 27.02.2013

  • Katarina J. Maiboe, Søborg
  • Allan Schmidt, Fredericia
  • Peter Brandt Nielsen, Kbh Ø

Warm Bodies vindere udtrukket 26.02.2013

  • Merete Østberg, Jyllinge
  • Thomas Weber, Frederiksberg
  • Elisabeth Jensen, Helsinge
  • Lisa Jeppesen, Odense
  • Louise Ziboni, Roskilde

Witch Hunters vindere udtrukket 11.02.2013

  • Betina Krøigaard, Bredsten
  • Heidi Rubinke, Vejen
  • Ulrik Kruse, Kbh S
  • Pia Volder Handt, Køge

The Impossible vindere udtrukket 29.01.2013

  • Susanne Andersen, Odense
  • Morten Christiansen, Valby
  • Nanna Valentin, Fredericia
  • Julie Jensen, Frederikssund
  • Lajla Haugnes, Vamdrup

Texas Chainsaw vindere udtrukket 08.01.2013 1. præmie:

  • Stig Andersen, Søborg

2.-5 præmie:

  • Benny Ray, Randers NØ
  • Vera Rasmussen, Kirke Hyllinge
  • Helle G Mejlstrøm, Brøndby
  • Peter sørensen, København S

Julekonkurrence 2012 (MovieZoo gavekort) vinder udtrukket 02.01.2013

  • Søren Mathiesen, Broager

The Possession vindere udtrukket 26.11.2012

  • Kasper Hopff, Holstebro
  • Victoria Klostermann Olsen, Solrød Strand
  • Yvonne Hartmann Sørensen, Slagelse
  • Michelle Jørgensen, Randers
  • Stig Kjeldsen, Værløse

Twilight Breaking Dawn Del 2 vindere udtrukket 19.11.2012

  • Naya Hilstrøm, Tune
  • Lone Melin, Svendborg
  • Camilla Hoffmann Jonassen, Gandrup
  • Torben Dalsgaard, Langå
  • Sebastian Heiborg Christiansen, Espergærde

Sinister vindere udtrukket 05.11.2012

  • Inger Jensen, Karise
  • Marian Højriis, Nykøbing mors
  • Dan Aspman, Asnæs
  • Angela Andersen, Odense Sø

Paranormal Activity 4 vindere udtrukket 22.10.2012

  • Karinaelisa Nielsen, Kbh
  • Louise Velling, Slagelse
  • Steen Andersson, Brøndby Strand

Looper vindere udtrukket 08.10.2012

  • Rasmus Klaris, Slagelse
  • Anna Lei, Kbh Ø
  • Thoke Thomsen, Brabrand

The Watch vindere udtrukket 28.08.2012

  • Susanne Pedersen, Hinnerup
  • Henning Kristensen, Espergærde
  • Jesper Bigum, Smørum
  • Sofie Iversen, Korsør

Total Recall vindere udtrukket 13.08.2012

  • Lars Nielsen, Odense C
  • Tommi Petersen, Valby

Abraham Lincoln: Vampire Hunter vindere udtrukket 06.08.2012

  • 1. Lina Jensen, Greve
  • 2. Karen Pedersen, Valby
  • 3. Ajaz Malik, Taastrup
  • 4. Christina Klejtrup, Åbyhøj

Eddie: The Sleepwalking Cannibal vindere udtrukket 16.07.2012

  • Mark Hillebrandt, Kbh N
  • Anisette Bjerringholm, Stoholm
  • Kasper Ketelsen, Roskilde
  • Kristian Reher, Næstved

Martha Marcy May Marlene vindere udtrukket 08.07.2012

  • Palle R. Svendsen, Aalborg
  • Mikael Kjær, Farsø
  • Gitte Konarski, Skovlunde

Piranha 3DD vindere udtrukket 18.06.2012

  • Martin Frederiksen, København s
  • Juliet Rosauro Pedersen, Vodskov
  • Gitte Zakariasen, Brønderslev
  • Julie Søndergaard, Morud

Snow White and the Huntsman vindere udtrukket 11.06.2012

  • Wanda Kurzweg-Swaffield, Vanløse
  • Brian Adelgaard, Birkerød
  • Henning Rokvist, Kbh N
  • Christina Jensen, Horsens

Prometheus vindere udtrukket 03.06.2012

  • Margrethe Hoang, København S
  • Theresa Zamastil, Hornslet
  • Casper Larsen, Munkebo
  • Johnny Bruhn, Otterup

The Raven vindere udtrukket 22.05.2012

  • Sally Lauritzen, Rødby
  • Mille Jonathanson, Nakskov
  • Mircea Eftemie, Kbh S
  • Flemming Schæffer, Slagelse

Cabin in the Woods vindere udtrukket 15.05.2012

  • Nanna Taszarek Holm, Kbh V
  • Jannie Hansen, Holstebro
  • Tony Pham, Odense
  • Glenn Christensen, Haderslev

The Grey vindere udtrukket 19.03.2012

  • Camilla Hovej, Hvidovre
  • Tine Engedal, København Ø
  • Bobby Mazloumi, København NV

The Devil Inside vindere udtrukket 09.03.2012

  • Anders Mehlbye, Kbh N
  • Thinh Duc Tran, Kbh Ø
  • Loa Marie Winther, Frederiksberg
  • Gitte Rahmberg, Aalborg

The Woman in Black vindere udtrukket 18.02.2012

  • Caroline Rødsgaard, Aalborg
  • Mads Tinggaard, Kbh S
  • Søren Stradel, Frederiksberg

Darkest Hour vindere udtrukket 16.01.2012

  • 1. Bjarne Bachmann, Frederikshavn
  • 2. Kenneth Petersen, Albertslund
  • 3. Thomas Seremet, Kbh S
  • 4. Charlotte Sørensen, Århus C

Kill List vindere udtrukket 28.12.2011

  • Christian Muus, Kbh V
  • Matias Gedtek, Hedehusene

Twilight Breaking Dawn (1) vindere udtrukket 23.11.2011

  • Mikkel Poulsen, Kalundborg
  • Susanne Thimm, Gandrup
  • Sara Rigelsford, Ballerup
  • Peter Lindquist, Lyngby

Contagion vindere udtrukket 08.11.2011

  • Majbritt Skovgaard Olesen, Kbh Ø
  • Valentina Gioppo, Nørresundby

Paranormal Activity 3 vindere udtrukket 31.10.2011

  • Søren Beckman, Hornslet
  • Mala Møller, Slagelse
  • Jessica Priscilla Bertelsen, Vig
  • Valdemar Bak Petersen, Charlottenlund
  • Thomas Sønderby Pedersen, Beder

Huden jeg bor i vindere udtrukket 04.10.2011

  • Palle Riis, Aalborg
  • Zenia Johnsen, Fredericia

Don’t Be Afraid of the Dark vindere udtrukket 04.10.2011

  • John Sørensen, Sønderborg
  • Kristian Sarka Hansen, Nr. Alslev
  • Bjarne Pedersen, Nørresundby
  • Line Rasmussen, Frederiksberg

Fright Night vindere udtrukket 19.09.2011

  • Lars Christensen, Nørresundby
  • Lasse Holst, Fredericia
  • Flemming Sørensen, Hvidovre
  • Lone Nissen, Kolding

Cowboys & Aliens vindere udtrukket 08.09.2011

  • Miriam Lisberg, Svinninge
  • Jakob Lindberg, Vordingborg
  • Jes Andersen, Aarhus

Conan the Barbarian vindere udtrukket 24.08.2011

  • Allan Sørensen, Høje Taastrup
  • Vibeke Bachmann, Rødovre
  • Magnus Lindhardt, Århus

Captain America vindere udtrukket 15.08.2011

  • Knud Larn, Hedehusene
  • T. Hansen, Vanløse
  • Bjarne Pedersen, Ishøj

Super 8 vindere udtrukket 02.08.2011

  • Sarah Krarup Lauritsen, Holstebro
  • Sonja Larsen, Ballerup
  • Jane Kurzweg-Swaffield, Vanløse
  • Kenan Jensen, Tåstrup

Insidious vindere udtrukket 18.06.2011

  • Patrick Sussemiehl, Ringsted
  • Rasmus Krarup, Lemvig
  • Bo Simonsen, Kolding
  • Nicolai Fentz, Kbh Ø
  • Marianne Schaltz, Frederikshavn

Red Riding Hood vindere udtrukket 12.04.2011

  • Anne-Sophie Molin, Frederiksberg
  • Pernille Akselsen, Greve
  • Vibeke Adelgaard, Ishøj

Monsters vindere udtrukket 26.03.2011

  • Henrik Bjørkman, Hørsholm
  • John Thorup, Søborg
  • Christa Puch Nielsen, Kbh

The Rite vindere udtrukket 15.03.2011

  • Dennis Hansen, Kbh Ø
  • Stig Jensen, Aarhus
  • Maria Johansen, Frederikshavn

Sanctum vindere udtrukket 05.03.2011

  • Sofie Andersen, Hirtshals
  • Hasim Sarac, Vejle

Hereafter vindere udtrukket 09.02.2011

  • Maria Nielsen, Albertslund
  • Sille Jensen, Køge
  • Thomas Hansen, Ulfborg

Black Swan vindere udtrukket 31.01.2011

  • Lillian Ravnkilde, Aalborg
  • Anja Elung-Jensen, Hadsten
  • Helene Hernflo, Hellerup
  • Kevin Akselsen, Greve

Season of the Witch vindere udtrukket 26.01.2011

  • Jane Oksen, Sunds
  • Harriet Hilgeman, Virum
  • Tina Funder, Lyngby

DEVIL vindere udtrukket 17.01.2011

  • Marianne Røjgård, Rødovre
  • Jonas Jensen, København N
  • Thomas Madsen, Kgs. Lyngby

SAW 3D vindere udtrukket 16.11.2010

  • Jesper Jørgensen, Korsør
  • Rune Jakobsen, Nordby

Halloween konkurrence vinder udtrukket 28.10.2010

  • Nick Bosse, Taastrup

Paranormal Activity 2 vindere udtrukket 28.10.2010

  • Henrik Pedersen, solrød strand
  • Xue-Ling Duong, Rødovre
  • Jonas Ring, Ballerup
  • Peter Slet, Tim
  • Kathrine Daugaard, Kbh S

Piranha 3D vindere udtrukket 13.10.2010

  • Glenn Jensen, Helsingør
  • Mikkel Madsen, Ringe
  • Danjal Jannik Nyberg, Kbh SV
  • Silvia Schmidt, Hanstholm

Buried vindere udtrukket 13.10.2010

  • Sara Buhl, Kbh K
  • Annemarie Partoft, Vordingborg

Resident Evil: Afterlife vindere udtrukket 29.09.2010

  • Kathrine Helmin, Kbh Ø
  • Kasper Jensen, Køge

Crazies DVD vindere udtrukket 23.09.2010

  • Lars Algy Hansen, Kbh NV
  • Palle R.Svendsen, Aalborg
  • Mia Boe Oddershede, Risskov

Inception vindere udtrukket 04.08.2010

  • Jesper Milner, Juelsminde
  • Enisa Sarac, Vejle
  • Isabel Møller, Kbh

Thirst vindere udtrukket 20.07.2010

  • Nikolaj Grønhøj, Gistrup
  • Mikael Kjær, Pandrup
  • Thomas Henriksen, Galten
  • Annica Taul, Hasselager

A Nightmare On Elm Street vindere udtrukket 19.07.2010

  • Jesper Schougaard Nielsen, Kolding
  • Hejdi Norup, Odense NØ
  • Max P. Thuesen, Risskov
  • Linda Nielsen, Karise
  • Nikolaj Foght, Hillerød

Twilight Eclipse (biobilletter) vindere udtrukket 06.07.2010

  • Madelyn Heide Løkke, Nyborg
  • Peter Gydesen, København S
  • Donna Jones, Kbh

The Killer Inside Me (biobilletter) vindere udtrukket 06.07.2010

  • Dan Christiansen, Hirtshals
  • Jonas Kjær, Havredal
  • Arthur Jakobsen, Skanderborg

Fødselsdagskonkurrence (Horror DVD-pakke) vinder udtrukket 14.06.2010

  • Hasse Kristensen, Frederikssund

Blod (bog) vindere udtrukket 15.05.2010

  • Bianca Lehd Lauesen, Rødovre
  • Lotte Torp, Albertslund
  • Mikkel Hamer Henriksen, Uldum

The Crazies (biobilletter) vindere udtrukket 01.05.2010

  • Steffen Stensbjerg, Rungsted
  • Frederik Okholm, Roskilde
  • Michelle Strunge Schmidt Hermann, Hadsten

Jennifer’s Body (Blu-ray) vindere udtrukket 21.04.2010

  • Torben Møhlenberg, Randers
  • Michael Jørgensen, Sønderborg

The Lovely Bones (biobilletter) vindere udtrukket 25.03.2010

  • Sabrina Aakjær, Vejle
  • Klaus Holm Neve, Nørresundby
  • Maiken Bastholm, Næstved
  • Gitte Konarski, Skovlunde

Shutter Island (biobilletter) vindere udtrukket 23.02.2010

  • Kim Kristensen, Brabrand
  • Stine Greve, Hvidovre
  • Christian Pedersen, Næstved
  • Eddie Torp, Køge

The Wolfman (biobilletter) vindere udtrukket 16.02.2010

  • Michael Memborg, Ejby
  • Pernille Løkke Hansen, Nyborg
  • Mathias Clasen, Rønde
  • Karen Bachman, Ishøj

The Road (biobilletter) vindere udtrukket 31.01.2010

  • Mikael Jensen, Ulfborg
  • Claus Frandsen, Bogense
  • Kasper Steengaard Nielsen, Kbh N

Daybreakers (biobilletter) vindere udtrukket 25.01.2010

  • Ronnie Mortensen, Hobro
  • Nicolai Fentz, København Ø
  • Christian Irming Pedersen, Næstved
  • Anette Larsen, Jyderup

Paranormal Activity (biobilletter) vindere udtrukket 08.12.2009

  • Steffen Greve Pedersen, Ferritslev
  • Annica Taul, Hasselager
  • Michael Mollerup, Taastrup

AntiChrist (DVD+T-shirt) vindere udtrukket 05.12.2009

  • Andreas Nissen Ravn,
  • Mette Nielsen, Køge

Twilight: New Moon (biobilletter) vindere udtrukket 29.11.2009

  • Michelle Corydon, Christiansfeld
  • Mads Andersen, Kbh S

Drag Me to Hell (DVD) vindere udtrukket 30.10.2009

  • Pernille Torp, Kildebrønde
  • Brian Hansen, Allerød

The Unborn (DVD) vindere udtrukket 30.09.2009

  • Flemming Hansen, Kbh V
  • Lisbeth Østergaard, Aalborg
  • Stig Andersen, Kbh N

The Killing Room (DVD) vindere udtrukket 20.09.2009

  • Niels Olsen, Kbh Ø
  • Marianne Jensen, Haderslev
  • Gustav Lindhardt, Frøslev

Reeker 2 – No Man’s Land (DVD) vinder udtrukket 30.08.2009

  • Henriette Kragh, Kbh N

My Bloody Valentine (biografbilletter) vindere udtrukket 24.08.2009

  • Kenneth Torp Jensen, Vallensbæk
  • Brian mørck, Lejre
  • Tanja Ettin, Vanløse
  • Anne-Sophie Molin, Askeby

Død sne (DVD) vindere udtrukket 11.08.2009

  • Vibeke Elgaard, Herlev
  • Laust Andersen, Sæby
  • Jonas Ranneries, Holstebro
  • Nikolaj Grønhøj, Gistrup
  • Mogens Svane, Herning

Last House on the Left (biografbilletter) vindere udtrukket 23.07.2009

  • Betina Rasmussen, Tåstrup
  • Thomas Henriksen, Højbjerg
  • Pernille Akselsen, Greve

Midnight Meat Train (DVD) vinder udtrukket 14.07.2009

  • Morten Carlsen, Aalborg

Funny Games (DVD) vindere udtrukket 01.07.2009

  • Janus Andersen, Fredericia
  • Majbritt S. Olesen , Kbh Ø

Drag Me to Hell (Biografbilletter) vindere udtrukket 27.06.2009

  • Zoran Lekovic, Århus V
  • Thomas Schwerdtfeger, Kbh N
  • Jette Holst, Horsens
  • Jens Grønbech, Kbh N
  • Marie-Louice Rotvel Pagh, Viby J